PUŠKOHLED FOMEI 2,5-10X50 BEATER II SMC IR-SF (doprava zdarma) + možnost splátky

Kód: OY6270
Akce Novinka Tip
Výrobce: FOMEI
ZdarmaZdarma 7 690 Kč –5 %
PUŠKOHLED FOMEI 2,5-10X50 BEATER II SMC IR-SF  (doprava zdarma) + možnost splátky
7 690 Kč –5 % 7 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model druhé generace úspěšné řady FOMEI BEATER.

Variabilní optika, zaměřovací osnova je vybavena červeným bodem. Tělo puškohledu je plněno suchým dusíkem. Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu odpovídajícímu například 300WIN Magnum. Tubus je vyroben z jednoho kusu a jeho stěny jsou zesíleny pro vyšší tuhost. Optická část je ošetřena SMC vrstvami pro vysokou světelnou propustnost a brilanci obrazu. Pro uchycení na zbraň doporučujeme použít pevnou násuvnou ocelovou montáž pro tubus 30mm.

Ovládání jasu červeného bodu je na levé straně těla puškohledu. Intenzitu bodu lze regulovat v 6 stupních. 3 stupně pro denní osvit a 3 stupně pro noční osvit. Intenzita osvětlení je ovládána tak, že jas červeného bodu je zvyšován vždy směrem od 0. To umožňuje jednoduchou a rychlou volbu ve dne i v noci. Z každé pozice lze osvětlení vypnout otočením oběma směry. Tím je jednoduše puškohled připraven pro opětovné zapnutí na poslední použité poloze osvitu červeného bodu.

BEATER II je vybaven novým ergonomickým designem pro ovládání variabilního zvětšení. Je vybaveno výstupkem, který umožňuje kontrolovat nastavení zvětšení obrazu hmatem. Střelec má tak vždy přehled o nastavení zvětšení, i v noci. Krytky nastavení optiky a ovládání intenzity červeného bodu jsou opatřeny novým designem, který usnadňuje manipulaci s nimi.

Při výrobě puškohledů inovované řady BEATER II byly použity nové materiály pro uložení optiky zaměřovací osnovy, které jsou u těchto modelů z bronzu. 

Záruka 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: PUŠKOHLEDY FOMEI
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: